Wszystko co ważne i wielkie, jest pewnym procesem… nazwa ta klarowała się w mojej głowie kilka miesięcy

Gdy w 2018 temu zapisywałam się do Szkoły Liderek, nie zdawałam sobie sprawy , jak duża to będzie rewolucja… prawdziwy skok kwantowy! Przez ten czas “poszybowałam” wysoko, a teraz chcę zarażać tym innych

Wiem, że każdy z nas jest unikalnym połączeniem kosmicznych cząsteczek, pochodzimy z tego samego materiału, co lśniące gwiazdy na niebie..a więc każdy z nas jest taką właśnie iskrzącą gwiazdą  dlatego warto, by każdy poznał swój indywidualny potencjał.

Moje talenty to bardzo sprawne działanie (przez niektórych nazywana jestem torpedą), pomaganie innym, zdolności organizatorskie, łączenie ludzi i biznesów, pozytywna energia oraz życzliwość i uśmiech  Na scenie pomimo lęku też daję radę 🙂 Również negocjacje, utrzymywanie pokojowych relacji i dyplomacja to też moje mocne strony. To tyle jeśli chodzi o energię męską.

Natomiast bardzo mi blisko do kobiecości i wszelkich tematów z nią związanych.. dlatego sama prowadzę kobiece kręgi, w siostrzanym i wspierającym otoczeniu, bez oceniania i krytyki.

Jestem dobrym słuchaczem, dlatego otworzyłam się na sesje indywidualne, gdzie kobieta może być wysłuchana, zaakceptowana, zaproszona do otwierania na to co nowe i nieznane.

Chcę moje dary wykorzystać w najlepszy możliwy sposób 🙂 Warsztaty, konferencje, edukacja, kręgi, sesje, propagowanie mojej misji i zarażanie pozytywnym i życzliwym sposobem patrzenia na świat. To co jest wewnątrz nas, jest też naszym zewnętrznym światem.  

Moje wartości to WOLNOŚĆ, RADOŚĆ, DOBRO, POMAGANIE INNYM, MIŁOŚĆ.

A jakie są Twoje ? wiesz już ?

Uwielbiam mindfulness, tantrę, pracę z energią, medytację, jogę kundalini, taniec intuicyjny         i śpiew.. to jest to moje osobiste życie w lekkości. Współpracuję z psychologami, coachami, szamanami, alchemiczkami, masażystami, trenerami oraz artystami.

Wierzę, że człowiek pomagając sobie, zmienia i naprawia cały świat.

Wierzę, że wszystko jest energią, że wszystko co nas spotyka w życiu służy naszemu wzrostowi,

Wierzę w Anioły, czuję je każdego dnia, dostaję od nich znaki i przekazy.

Wierzę, że uśmiech i radość z poziomu serca mają wielką moc.

Wierzę, że można żyć i pracować w lekkości.

Marzę o świecie, gdzie ludzie okazują szacunek sobie oraz naszej planecie i każdemu stworzeniu stąpającemu po niej.

Zapraszam do Życia w lekkości