Tantryczny Krąg Kobiet, które są początkujące w Tantrze.
Zapraszam na kobiece spotkanie. Mam za sobą już wiele podobnych wydarzeń damsko męskich, czas pokazać się w przestrzeni Drzewa Życia, póki co w bezpiecznej energii kobiet 🙂 Spotkajmy się w bezpiecznej przestrzeni, naturze, połączmy z matką naturą i universum. By w kobiecej łagodności, być dla siebie i ze sobą.
Będę trzymała przestrzeń dla tych kobiet, które poczują by dołączyć, które odnajdą w sobie moc i prawdę oraz wewnętrzną mądrość. Będziemy zasilać naszą wewnętrzną Boginię, Wiedźmę tą co wie…
Będziemy doświadczać naszej energii życiowej, praktykować tantrę, poznawać podstawowe praktyki, czuć i otwierać serca oraz intuicję.

✨ jeśli potrzebujesz pobycia w kobiecej energii,

✨ jeśli brakuje Ci wsparcia kobiet, wysłuchania bez oceniania,
✨ jeśli chcesz poczuć radość, która tkwi głęboko w nas – ekstatyczna i dzika!
to to spotkanie jest dla Ciebie!
Niech emocje, uczucia się uwalniają i uzdrawiają,
Wspierajmy się wzajemnie, stańmy w swojej mocy i prawdzie!
Będziemy poznawać siebie, rozmawiać, oddychać, ruszać się, pobudzać naszą energię życiową, śmiać się, słuchać, widzieć siebie, obserwować nasze myśli. Uważnie.
Będziemy praktykować wdzięczność i dziękować za to, co mamy. Będziemy medytować. Wszystko w lekkości i radości, podążając za naszym flow.
Tworzę ten warsztat z myślą o wszystkich, którzy chcą pobudzać swoją intuicję i pracować z energiami , doświadczając swojej energii życiowej.
Doświadczysz pięknej ceremonii.
Wyjdziesz z o wiele większą uważnością na drugiego człowieka oraz cały otaczający Cię świat.
KORZYŚCI:
✨poruszysz ciało do doświadczania
✨odkryjesz na nowo lub pobudzisz swoją energię życiową
✨nauczysz się jak możemy wykorzystywać świadomie oddech w życiu codziennym
✨zwiększysz świadomość i uważność pracy z ciałem
✨zaspokoisz swoją ciekawość, czym jest tantra
✨będziesz bardziej smakowała i celebrowała życie.

Wydarzenie kameralne, ilość miejsc ograniczona,
Załóż długą sukienkę lub spódnicę.

 

GDZIE: Warszawa
DONACJA: 100-150 PLN
ZAPISY:  mskrok88@gmail.com
O zapisie decyduje wpłata pełnej kwoty na nr konta:
80 1050 1924 1000 0097 3727 7823 Marta Skrok,
w tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz datę warsztatu.
Można zapłacić też gotówką na miejscu.

*W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie na jeden dzień roboczy przed, Klient ponosi pełen koszt warsztatu, ewentualnie jest możliwość przepisania na inną osobę lub najbliższy kolejny termin. Zwrot pieniędzy następuje jedynie w przypadku odwołania go przez Organizatora.

Rekomendacje

Piękna intencja spotkania kobiet w różnym wieku, w pięknym miejscu, w otoczeniu przyrody, ciszy i dużej przestrzeni. Czułam się zaopiekowana pod każdym względem. Nasza Czuła Przewodniczka duchowa dbała o nasze ciało i ducha. Otrzymałam wsparcie, uważność i czułość od wszystkich kobiet z kręgu. Wypełniona radością i miłością wypatruję następnych wyjazdów i spotkań wzmacniających kobiecą energię 🙂

Ewa

Chcę więcej, dziękuję. Wdzięczność i ogromna radość.

Tomek

Marta stworzyła cudowną przestrzeń dla kobiet, pełną uważności, miłości i lekkości, w której mogłam spotkać się sama ze sobą i pozwolić sobie na siebie samą – dokładnie taką jaka jestem. Dziękuję z całego serca!

Ewelina

Bardzo jestem wdzięczna za to spotkanie i poznanie Tantry, w tak cudownej atmosferze miłości i łagodności” Beata

Beata

Jestem pełna energii, wdzięczna i szczęśliwa. Dużo emocji się przeze mnie przetoczyło. Dziękuję za więzi, które powstały i z niecierpliwością czekam na kontynuację! 

Karolina

MARTA SKROK

Przewodniczka łagodności i czuła Towarzyszka ❤ Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową. Z zaufaniem kroczy ścieżką serca, nawołując inne kobiety do “Życia w lekkości”. Jest przy tym uziemiona i osadzona w realiach życia. Energetyczna a jednocześnie spokojna. Wierzy, że człowiek pomagając sobie, zmienia i naprawia cały świat. Wierzy, że uśmiech i działanie z poziomu serca ma nieograniczoną moc. Właścicielka marki Życie w lekkości. Przewodniczka lekkości i łagodności, organizatorka wielu warsztatów (m.in. Dom Kultury Dzielnicy Bemowo), Trenerka metody GOŚC -GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia oraz absolwentka kursu MBSR mindfulness. Ambasadorka Tantra Woman Poland. Na ścieżce tantrycznej, w trakcie nauki i certyfikacji True Tantra School u Ananda Rudry. Mentorka w Szkole Liderek. Uwielbia taniec, tantrę, jogę kundalini, śpiew i medytacje. Czyta kroniki Akaszy. Uzdrawia przez masaże ajurwedyjskie głowy. Lightworker, czarodziejka, szamańska, tantryczna kobieta.