Zapraszam Cię na wyjątkowy rytuał, w czasie którego połączysz się ze swoją wewnętrzną Boginią, poczujesz jej moc w swym ciele. Uwierzysz w siebie, swoje piękno, wyjątkowość, poczujesz Miłość. 

Mój autorski masaż głowy łączy w sobie elementy tantry i ajurwedy… w pełen uważności sposób błogosławię Kobietę przez dotykanie jej Głowy, włosów, szyi, ramion i pleców.

Zgodnie z Ajurwedą głowa to ważny ośrodek energii w ciele. Na głowie mamy ważne centra energetyczne  – trzecie oko (odpowiada za naszą intuicję) oraz czakrę korony na samym szczycie głowy (odpowiada za połączenie z universum, poczucie jedność ze Wszechświatem). 

To tu swoją siedzibę ma prana, czyli subtelna energia, która kontroluje i wzmacnia nasze zmysły, inteligencję, a przede wszystkim układ nerwowy. Zakłócenie prawidłowego przepływu prany spowodowanego niezdrowym stylem życia, nieodpowiednią dietą, napięciami i lekami, które nam towarzyszą i są częścią współczesnego życia, powoduje blokady wywołując uczucie napięcia i stresu. Masaż głowy jest zabiegiem, który przywraca równowagę energii w ciele. Doskonale działa na naszą psychikę, uspokaja, relaksuje umysł i ciało. Likwiduje nagromadzone napięcia mentalne i fizyczne. Na naszej głowie znajdują się również liczne punkty witalne (akupresurowe) w ajurwedzie nazywane marmami, stymulując je oddziałujemy na odpowiednie organy wewnętrzne. Masowanie głowy jest również zabiegiem pielęgnacyjnym, do którego używa się odpowiednich olejów dobieranych do typu ciała lub rodzaju włosów.Masaż skóry czaszki pobudza krążenie krwi, dzięki temu odżywia i oczyszcza skórę głowy z toksyn, wzmacnia cebulki włosów i stymuluje ich porost zapobiegając przedwczesnemu łysieniu i siwieniu.

Na koniec sesji sprawdzimy w kartach, która Bogini, Święta Ci towarzyszy..dostaniesz od niej przekaz.

Pozwól sobie na to doświadczenie.

Czas trwania: 60min

Inwestycja w swój  dobrostan: 160 pln (w mojej przestrzeni); 200 pln (z dojazdem do klienta)

PRZEZ MOJE DŁONIE PRZEMAWIA BÓG,

SĄ BEZGRANICZNIE BŁOGIE,

TE DŁONIE SKRYWAJĄ WSZYSTKIE UZDRAWIAJĄCE TAJEMNICE,

KTÓE ŁĄCZĄ SIĘ W CAŁOŚĆ W DELIKATNYM DOTYKU.

RYG VEDA

 

Marta Skrok

Absolwentka VIII Szkoły Liderek, Alchemii Życia w Manaya’s Healing u Mara Manaya (Marta Jezierska), Trenerka metody GOŚĆ – GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia oraz Absolwentka kursu MBSR mindfulness. W 2018 roku zorganizowała Konferencję Smakuj Życie z Beatą Pawlikowską, w której udział wzięło blisko 200 Kobiet.