Marta skrok

ŻYCIE W LEKKOŚCI

O mnie

Jestem człowiekiem, kobietą, czującą, słuchającą  z uważnością..

Wychodzę do świata z tym, czego pragnie moja dusza, służyć innym dla wyższego dobra.

Moją misją jest pomoc kobietom, wsparcie, zerwanie niesłużących „kajdanów”, transformacja i życie w lekkości 😊

Teraz jest CZAS KOBIET, czas stanąć w swojej prawdzie i mocy.

Moje osiągnięcia to:

  • Organizacja konferencji z koncertem pt. Smakuj życie, w której wzięło udział blisko 200 Kobiet
  • Wywiad na scenie z Beatą Pawlikowską,
  • Wywiad i wsparcie akcji 4f48 psychologa Tomasza Kozłowskiego
  • Warsztaty dla Bemowskiego Centrum Kultury (mindfulness, joga śmiechu, kobiecy krąg).
  • Organizacja warsztatów z matematyki serca dla Ewa Błaszczak
  • Warsztaty dla Feminine Art Space w Talaria Resort Spa (mindfulness).
  • Wsparcie wolontariackie Konferencji dla Chorych na SMA.
  • Współpracuję z psychologami, coachami, szamanami, alchemiczkami, masażystami, trenerami oraz artystami.
Jestem Absolwentką Alchemii Życia w Manaya’s Healing u  Mara Manaya (Marta Jezierska), Trenerką metody GOŚC – GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia, Absolwentką kursu MBSR mindfulness oraz Ambasadorką Tantra Woman Poland. W ciągłym rozwoju duchowym.

Uwielbiam taniec, jogę, tantrę, pracę z ciałem i oddechem, śpiew. Jestem jak Ty w nieustannym procesie, jedne drzwi się zamykają, inne otwierają. W tym roku odbyłam szereg rytuałów na Kubie, gdzie dowiedziałam się, że moim zwierzęciem mocy jest sęp.. ptak ten to czyściciel, najczęściej nie kojarzy nam się jakoś przyjemnie, lecz pomyśl jak wiele on robi… oczyszcza, zamienia martwe w życiodajną energię… Dlatego czuję, że mam zrywać kajdany, oczyszczać przestrzeń, zamieniać martwe, nijakie życie w życie pełne pasji i lekkości.

Z kolei moją opiekunką, Aniołem Stróżem jest bogini Oshun – to bogini wody słodkiej, rzek i jezior, czy wyobrażasz sobie życie bez niej ? Bogini ta jest łączona z kobiecością, miłością, płodnością i seksualnością… ach uwielbiam jej taniec i śmiech. Jak przystało na afrokubańską boginię ma w sobie też dzikość… czujecie ją, chcecie poznać ją bliżej ?

Tak czuję z nią wielkie połączenie, dzięki niej odkryłam swoją kobiecość, a raczej przestałam ją ukrywać i jej umniejszać. Tak w kobiecości jest wielka siła, w naszej delikatności i wrażliwości, pomogę Ci ją odkryć, czas powrotu do kobiecości w siostrzanym kręgu pełnym miłości i akceptacji. Bycie w swojej żeńskiej energii działa stymulująco na mężczyzn, uzdrawia nasze relacje damsko – męskie..

My kobiety potrzebujemy harmonii, piękne słowo… dla mnie znaczy równowaga w energiach męskich i  żeńskich.. na co dzień wiele czasu spędzamy w świecie męskim, gdzie działamy, organizujemy, pracujemy, projektujemy, „ogarniamy” całe życie domowe oraz zawodowe… a gdzie tu miejsce na naszą kobiecość i miękkość?

Dlatego zapraszam Cię z serca do mojej przestrzeni, gdzie zostaniesz wysłuchana, zaopiekowana, wsparta ciepłym słowem..

W mojej pracy wykorzystuję też tantrę i jogę kundalini, siłę i moc oddechu.. bez pobudzenia naszej życiowej energii, naszej kundalini, nie ruszysz z miejsca… medytacja dynamiczna, taniec intuicyjny przejdziemy to razem..

Pracuję z kartami anielskimi, gdzie dostaję piękne przekazy oraz z wahadłem, które daje mi jasne odpowiedzi.

Pomogę Ci żyć w lekkości, być sobą, zdjąć maskę, tylko zaufaj…

Tworzę bezpieczną przestrzeń, czekam na Ciebie …

Zapraszam Cię serdecznie,

Certyfikaty

Opinie

Po moich spotkaniach z Martą lub uczestniczeniu w organizowanych przez nią wydarzeniach w moim życiu pojawiają się osoby, które stają się jego przepiękną częścią.

Martuś, masz dar rozsyłania po świecie Aniołów. Dziękuję!

Iwona Wieczorek

Marta jest Liderką z wielkim sercem, ale i zarazem super skutecznością. Empatyczna, zorganizowana, kreatywna i inspirująca. Jej wydarzenia i warsztaty to czysta przyjemność.

Katarzyna Dziubałka

Szkoła Liderek

Marta to osoba, która jest pełna ciepła, dobroci i optymizmu. Jednocześnie jest otwarta i kreatywna. Potrafi świetnie zorganizować warsztaty. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Polecam z całego serca współpracę z Martą w zakresie organizacji warsztatów. Polecam też Kręgi Kobiet, które prowadzi. Dużo tam życzliwości, wrażliwości, otwartości, czyli tego, czego dziś my kobiety bardzo potrzebujemy.️

Agata Jasińska

Szczęście od Kuchni

Marta Skrok jest osobą, która odczytuje nasze emocje, jest nad wyraz empatyczna. Przy niej bolesne doświadczenia mniej nas dotykają. Ma nie tylko dobre chęci, niewyczerpane zapasy życzliwości, ale również ogromną mądrość. Daje świadomość co aktywuje negatywne emocje, na przykład złość, rozżalenie czy poczucie krzywdy i uczy jak można je kontrolować. Wszyscy nosimy bagaż z przeszłości. Każdy z nas został obdarzony jakąś mieszanką miłości i odrzucenia, nosi psychiczne rany. To czułe punkty, które się uaktywniają w określonych sytuacjach, najczęściej relacyjnych. Kiedy nieświadomie na nie reagujemy, pojawiają się nieporozumienia, które nadal ranią. Marta jest wyczulona na ukryte emocje. Bardzo pomaga, podczas rozmowy daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jej intencja zrozumienia działa cuda. Dzieli się z nami poczuciem lekkości. Uczy jak czuć się wyzwolonym, a jej uśmiech jest kwintesencją radości życia.

Grażyna Szyfner

Polecam sesję czytania kart z Martą. Marta ma dar, wyczucie i niezwykłe połączenie. Jest świetnym słuchaczem. Warto skorzystać zwłaszcza wtedy gdy czujesz, że nie wiesz w którą stronę iść. Podpowiedzi Cię zaskoczą.

Małgorzata Wydmańska

Coaching dla Kobiet w korporacji

Marka Skrok jest osobą pełną entuzjazmu z głową pełną pomysłów, wewnętrzną gotowością do działania i dzielenia swoimi umiejętnościami. Współpracowałyśmy przy Laboratorium Projektów Chrzanowa, gdzie Marcie udało się zorganizować piękne wydarzenie w temacie mindfullness i jogi śmiechu na wspomnianych Chrzanowie (Bemowo w Warszawie). Takie spotkania wzmacniają kobiety w ich codziennym życiu ale też budują środowisko lokalne i poczucie wspólnotowości, czyli wartości tak bardzo potrzebne w dzisiejszym czasie. Dla mnie  nasza współpraca z jest wartościowa i daje mi wiele radości

Anna Sadowska

Bemowskie Centrum Kultury
Marta jest zawsze wtedy, kiedy moje serce i dusza jej potrzebują. Czuje i przesyła ciepłą energię
Gorąco i z całego serca, polecam czytania kart anielskich i wszelkie inne działalności z Martą.

Sylwia Olczak

Trener Mentalny

Siedzę i myślę, co tu napisać o Marcie. Bo czego bym nie napisała, to nie będzie wystarczające:) Marta to cudowna, ciepła osoba, zawsze wyciągnie rękę w potrzebie. Słucha z wielkim zaangażowaniem, wesprze dobrym słowem i energią. To doskonała organizatorka wszelkich eventów, spotkań, konferencji. Polecam współpracę z Martą na wielu płaszczyznach. Marta, bardzo Ci dziękuję za dzisiaj. Dzięki Tobie wierzę w lepsze jutro.

Wioletta Nowakowska

Home Stager

Dzięki Marcie praca jest lekka i… wszystko jest jakieś lżejsze…Nazwa „Życie w lekkości” oddaje sedno tego, jaka jest Marta, jak pracuje, jak się komunikuje, jak organizuje, jak towarzyszy, jak się opiekuje ludźmi i projektami. Całym sercem wspieram wszystkie przyszłe projekty. I głęboko wierzę, że każdy z nich sprawi, że osobom biorącym w nich udział, będzie w życiu po prostu lżej.

Aurelia Szokal

Mindfulness teacher for children

Czy lubicie, kiedy sprawy załatwiają się same i jesteście totalnie zaopiekowani? Tak myślałam. Ja TEŻ! Tak właśnie wygląda współpraca z Martą. Jestem profesjonalną mówczynią i mentorem biznesu. Marta organizuje warsztaty z moim udziałem min z Matematyki Serca – Marta działa w tempie błyskawicy z wdziękiem motyla. Marta! Kocham Cię i dziękuję.

Ewa Błaszczak

Trener Liderów i zespołów