Marta skrok

ŻYCIE W LEKKOŚCI

O mnie

 Przewodniczka po meandrach czułości i bliskości.
W ciągłym rozwoju osobistym, od 2021 w psychoterapii w nurcie psychodynamicznym, pracuje nad własnym mechanizmami i przekonaniami, by lepiej rozumieć siebie i swoich klientów/ki.
Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową. Z zaufaniem kroczy ścieżką serca, nawołując innych do “Życia w lekkości” i równowadze. Jest przy tym uziemiona i osadzona w realiach życia.
Energetyczna a jednocześnie spokojna.
Właścicielka marki Life in lightness, Absolwentka kursu MBSR mindfulness. Facylitatorka tantryczna, po wielu treningach i certyfikacji u Ananda Rudry (True Tantra).
Wykonuję masaże ajurwedyjskie, tantryczne oraz tkanek głębokich. Mentorka w Szkole Liderek.
Organizuje swoje warsztaty w Polsce i Hiszpanii.
Pracuję z kobietami, mężczyznami oraz parami ucząc lepszej komunikacji, intymności i czułości, odkrywania przyjemności w ciele.
Występuje jako energetyzująca Prelegentka na Konferencjach i Festiwalach.
Uzdrawia przez masaże ajurwedyjskie i tantryczne. Posiada wielki dar i intuicję, gdzie dotknąć ciało człowieka, ożywić je i rozmrozić.
Pragnie zarazić Polaków ekspresją i radością z codzienności, którą obserwuje u Hiszpanów/ek.

Moje osiągnięcia to:

  • Wystąpienie jako prelegentka na Festiwalu Serpiente oraz Jurajskim Spotkaniu Kobiet dla ponad 100 osób,
  • w 2022 zorganizowałam i poprowadziłam 4 warsztaty nt. kobiecej energii dla kobiet z całego świata w Barcelonie (in English)
  • zorganizowanie wyprawy POWER TRIP W BARCELONIE  dla polskich kobiet
  • Organizacja konferencji z koncertem pt. Smakuj życie, w której wzięło udział blisko 200 Kobiet
  • Wywiad na scenie z Beatą Pawlikowską,
  • Wywiad i wsparcie akcji 4f48 psychologa Tomasza Kozłowskiego
  • Warsztaty dla Bemowskiego Centrum Kultury (mindfulness, joga śmiechu, kobiecy krąg).
  • Organizacja warsztatów z matematyki serca dla Ewa Błaszczak
  • Warsztaty dla Feminine Art Space w Talaria Resort Spa (mindfulness).
  • Wsparcie wolontariackie Konferencji dla Chorych na SMA.

 

Uwielbiam taniec, jogę, tantrę, pracę z ciałem i oddechem, śpiew. Jestem jak Ty w nieustannym procesie, jedne drzwi się zamykają, inne otwierają. 

 

Czuję duże połączenie ze  swoją kobiecością, a raczej przestałam ją ukrywać i jej umniejszać. Tak w kobiecości jest wielka siła, w naszej delikatności i wrażliwości, pomogę Ci ją odkryć, czas powrotu do kobiecości w siostrzanym kręgu pełnym miłości i akceptacji. Bycie w swojej żeńskiej energii działa stymulująco na mężczyzn, uzdrawia nasze relacje damsko – męskie..

My kobiety potrzebujemy harmonii, co dla mnie znaczy równowaga w energiach męskich i  żeńskich.. na co dzień wiele czasu spędzamy w świecie męskim, gdzie działamy, organizujemy, pracujemy, projektujemy, „ogarniamy” całe życie domowe oraz zawodowe… a gdzie tu miejsce na naszą kobiecość i miękkość?

Dlatego zapraszam Cię z serca do mojej przestrzeni, gdzie zostaniesz wysłuchana, zaopiekowana, wsparta ciepłym słowem..

W mojej pracy wykorzystuję też tantrę i jogę kundalini, siłę i moc oddechu.. bez pobudzenia naszej życiowej energii, naszej kundalini, nie ruszysz z miejsca… medytacja dynamiczna, taniec intuicyjny przejdziemy to razem..

 

Pomogę Ci żyć w lekkości, być sobą, zdjąć maskę, tylko zaufaj…

Tworzę bezpieczną przestrzeń, czekam na Ciebie …

Zapraszam Cię serdecznie,

Certyfikaty

Opinie

Po moich spotkaniach z Martą lub uczestniczeniu w organizowanych przez nią wydarzeniach w moim życiu pojawiają się osoby, które stają się jego przepiękną częścią.

Martuś, masz dar rozsyłania po świecie Aniołów. Dziękuję!

Iwona Wieczorek

Marta jest Liderką z wielkim sercem, ale i zarazem super skutecznością. Empatyczna, zorganizowana, kreatywna i inspirująca. Jej wydarzenia i warsztaty to czysta przyjemność.

Katarzyna Dziubałka

Szkoła Liderek

Marta to osoba, która jest pełna ciepła, dobroci i optymizmu. Jednocześnie jest otwarta i kreatywna. Potrafi świetnie zorganizować warsztaty. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Polecam z całego serca współpracę z Martą w zakresie organizacji warsztatów. Polecam też Kręgi Kobiet, które prowadzi. Dużo tam życzliwości, wrażliwości, otwartości, czyli tego, czego dziś my kobiety bardzo potrzebujemy.️

Agata Jasińska

Szczęście od Kuchni

Marta Skrok jest osobą, która odczytuje nasze emocje, jest nad wyraz empatyczna. Przy niej bolesne doświadczenia mniej nas dotykają. Ma nie tylko dobre chęci, niewyczerpane zapasy życzliwości, ale również ogromną mądrość. Daje świadomość co aktywuje negatywne emocje, na przykład złość, rozżalenie czy poczucie krzywdy i uczy jak można je kontrolować. Wszyscy nosimy bagaż z przeszłości. Każdy z nas został obdarzony jakąś mieszanką miłości i odrzucenia, nosi psychiczne rany. To czułe punkty, które się uaktywniają w określonych sytuacjach, najczęściej relacyjnych. Kiedy nieświadomie na nie reagujemy, pojawiają się nieporozumienia, które nadal ranią. Marta jest wyczulona na ukryte emocje. Bardzo pomaga, podczas rozmowy daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jej intencja zrozumienia działa cuda. Dzieli się z nami poczuciem lekkości. Uczy jak czuć się wyzwolonym, a jej uśmiech jest kwintesencją radości życia.

Grażyna Szyfner

Polecam sesję czytania kart z Martą. Marta ma dar, wyczucie i niezwykłe połączenie. Jest świetnym słuchaczem. Warto skorzystać zwłaszcza wtedy gdy czujesz, że nie wiesz w którą stronę iść. Podpowiedzi Cię zaskoczą.

Małgorzata Wydmańska

Coaching dla Kobiet w korporacji

Marka Skrok jest osobą pełną entuzjazmu z głową pełną pomysłów, wewnętrzną gotowością do działania i dzielenia swoimi umiejętnościami. Współpracowałyśmy przy Laboratorium Projektów Chrzanowa, gdzie Marcie udało się zorganizować piękne wydarzenie w temacie mindfullness i jogi śmiechu na wspomnianych Chrzanowie (Bemowo w Warszawie). Takie spotkania wzmacniają kobiety w ich codziennym życiu ale też budują środowisko lokalne i poczucie wspólnotowości, czyli wartości tak bardzo potrzebne w dzisiejszym czasie. Dla mnie  nasza współpraca z jest wartościowa i daje mi wiele radości

Anna Sadowska

Bemowskie Centrum Kultury
Marta jest zawsze wtedy, kiedy moje serce i dusza jej potrzebują. Czuje i przesyła ciepłą energię
Gorąco i z całego serca, polecam czytania kart anielskich i wszelkie inne działalności z Martą.

Sylwia Olczak

Trener Mentalny

Siedzę i myślę, co tu napisać o Marcie. Bo czego bym nie napisała, to nie będzie wystarczające:) Marta to cudowna, ciepła osoba, zawsze wyciągnie rękę w potrzebie. Słucha z wielkim zaangażowaniem, wesprze dobrym słowem i energią. To doskonała organizatorka wszelkich eventów, spotkań, konferencji. Polecam współpracę z Martą na wielu płaszczyznach. Marta, bardzo Ci dziękuję za dzisiaj. Dzięki Tobie wierzę w lepsze jutro.

Wioletta Nowakowska

Home Stager

Dzięki Marcie praca jest lekka i… wszystko jest jakieś lżejsze…Nazwa „Życie w lekkości” oddaje sedno tego, jaka jest Marta, jak pracuje, jak się komunikuje, jak organizuje, jak towarzyszy, jak się opiekuje ludźmi i projektami. Całym sercem wspieram wszystkie przyszłe projekty. I głęboko wierzę, że każdy z nich sprawi, że osobom biorącym w nich udział, będzie w życiu po prostu lżej.

Aurelia Szokal

Mindfulness teacher for children

Czy lubicie, kiedy sprawy załatwiają się same i jesteście totalnie zaopiekowani? Tak myślałam. Ja TEŻ! Tak właśnie wygląda współpraca z Martą. Jestem profesjonalną mówczynią i mentorem biznesu. Marta organizuje warsztaty z moim udziałem min z Matematyki Serca – Marta działa w tempie błyskawicy z wdziękiem motyla. Marta! Kocham Cię i dziękuję.

Ewa Błaszczak

Trener Liderów i zespołów