Wiele osób pyta, zresztą kilka lat temu było to dla mnie również niepojęte…:) czym są Kroniki Akaszy…

Akasza, Akaśa (dewanagari आकाश, trl. Ākāśa, ang. Akasha) jest słowem pochodzącym z najstarszego i najbardziej pierwotnego języka indyjskiego – sanskrytu i oznacza niebo, przestrzeń lub eter. Jest to piąty, najsubtelniejszy element, z którego wyłaniają się pozostałe cztery żywioły:  vata – powietrze, agni – ogień, ap – woda i prithivi – ziemia.  Możesz ją sobie wyobrazić jako pajęczynę, która oplata i łączy wszystko we Wszechświecie.

✨✨✨✨✨

Istnienie tego elementu zostało naukowo udowodnione –  Albert Einstein, Nicola Tesla, Ervin Laszlo, Gregg Braden, Bruce Lipton i wielu innych intensywnie zgłębiali tą dziedzinę. Akasza według fizyki kwantowej jest polem energetycznym, tzw. polem punktu zerowego i obejmuje wszystko, co istnieje, transportując, gromadząc i przechowując wszystko, czego doświadczamy. 

W aktualnej chwili ludzkość rozwija się tak szybko, dojrzewając do poszerzonej świadomości, że wiele osób jest wystarczajaco otwartych, by korzystać z Akaszy. Obecnie praca z tym polem odbywa się w stanie pełnej świadomości i nie musimy znajdować się w odmiennych stanach świadomości jak mistycy wcześniej.

Wszystko, co kiedykolwiek istniało lub istnieje, jest przechowywane w Akaszy jako informacja. Wszystkie myśli i czyny kiedykolwiek dokonane są przechowywane w tej pamięci jak w bazie danych.

Najważniejsze jest to, co nam przekazują i jak nam to pomaga w zrozumieniu siebie, naszych doświadczeń i emocji oraz co możemy dzięki tym informacjom zrobić, by tworzyć swoje życie w zgodzie ze sobą, najpiękniej jak potrafimy. 

✨✨✨✨

Channeling i odczyt…

w trakcie sesji jestem swego rodzaju “kanałem”, przekaźnikiem, nie oceniam, nie myślę, co mówię, staram się nie analizować, nie słuchać podpowiedzi głowy, co chce powiedzieć…

staram się jak najbardziej Czuć, odbierać sygnały , widzieć obrazy, słuchać ciała, czuć informacje przez ciało, wtedy przekaz jest najbardziej wartościowy i prawdziwy.

Każdy odczyt jest inny, jest to swoista podróż przez życie, czasem skierowaną by wykorzystywać dary przodków, czasem by odważyć się na życie jakiego pragniemy.

Strażnicy Akaszy decydują o tym, jakie informacje mogą zostać dostarczone, a jakie jeszcze nie, gdyż nie jesteśmy na nie jeszcze gotowi lub nie wprowadzą one w nasze życie nic wartościowego. Dlatego czasem nie dostaniemy jednoznacznej odpowiedzi na nasze pytanie. Nie uzyskamy też dostępu do wszystkich informacji, by nie został zaburzony ogólny porządek Wszechświata i proces rozwoju każdego z nas. Informacje są umiejętnie wydzielane dla dobra człowieka i jego duszy.

Odpowiedzi na Twoje pytania przychodzą do mnie za pomocą obrazu, słowa, odczucia w ciele, uczucia. Sesja jest formą rozmowy   – spokojnej, otwartej, jak z najlepszym przyjacielem. Rozluźnij się i zaufaj – od Twojej otwartości zależy, ile oraz jakie informacje zostaną z Kronik udostępnione. Poprowadzę Cię przez tą sesję w spokojny, medytacyjny spokój, z dużą uważnością i życzliwością. Mądrość Kronik i ich łagodność ujawnia tyle, na ile jesteś na daną chwilę w stanie objąć świadomością.

Jeśli jesteś gotowy/a, czujesz, że tego potrzebujesz,  umów się ze mną na sesję online 🙂

zapraszam do kontaktu ✨❄️🔥

Godzinna sesja online Odczytu Kronik Akaszy wraz z medytacją: 160 zł 

 

Po raz pierwszy miałam do czynienia z Kronikami Akaszy. Wcześniej o tym tylko słyszałam, jednak jak tylko poznałam Marta Skrok i nasze ” lekkości” się spotkały W lekkości Lidia Winkowska Życie w lekkości, poczułam, że właśnie z nią mogę wejść bezpiecznie w tą przestrzeń ❤

I z serca polecam pracę z Martą ❤ Po sesji odczytu z Kronik Akaszy wiele kwestii stało się jaśniejszych. Poczułam że z lekkością mogę działać dalej. Z niesamowitych rzeczy które się zadziały, to to, że Marta miała już wizję tuż po wejściu do mojej kroniki i zanim zadałam pierwsze pytanie ona już znała odpowiedź 😃 A pytanie które zadałam na końcu miałam zadać jako pierwsze i to ono okazało się najważniejsze. świetne prowadzenie Marty, jej wsparcie i cenne rady, które zastosowałam od razu tego samego dnia. Dzieją się cuda jeśli tylko sobie na to pozwolimy. Polecam szczerze i z serca ❤❤❤
Lidia

W lekkości Lidia Winkowska

To było piękne, głębokie spotkanie, kiedy moje prababcie przekazały mi mnóstwo wsparcia.
Niesamowite było to, że wskazówki w czasie odczytu pojawiały się u mnie pod postacią różnych wrażeń cielesnych.
🌟Zadając pytania związane z prababcia, która opiekowała sie mną zaraz po urodzeniu moje ciało zaczęło kołysać się w rytm energii Kundalini, a wskazówkę te pomogła mi głębiej rozwinąć i zrozumieć Marta.
🌟W noc przed naszym spotkaniem miałam też bardzo ważny sen o skarbach od moich przodkiń i pięknie udało się nam w czasie tej sesji dotrzeć głębiej do znaczenia tego przekazu.
🌟Zaraz po naszym spotkaniu zdarzyły się jeszcze ‚zbiegi okolicznosci’ związane z wizja, która Marta przekazała mi pracując z Kronikami.
Polecam wam gorąco takie spotkanie z Marta.
Aneta

Marta Skrok

Absolwentka VIII Szkoły Liderek, Alchemii Życia w Manaya’s Healing u Mara Manaya (Marta Jezierska), Trenerka metody GOŚĆ – GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia oraz Absolwentka kursu MBSR mindfulness. W 2018 roku zorganizowała Konferencję Smakuj Życie z Beatą Pawlikowską, w której udział wzięło blisko 200 Kobiet.