Od wieków na całym świecie w różnych kulturach kobiety zasiadały w kręgu. Nasze babcie i prababcie spotykały się by razem np. drzeć pierze, haftować, robić na drutach. Miały przestrzeń by  zatrzymać się, dzielić się ważnymi sprawami, słuchać i być wysłuchaną oraz poczuć swoje połączenie z cyklami natury. Dziś, gdy przebywamy w  męskim świecie, gdzie praca wymaga od nas często rywalizacji, a dom łączenia wielu funkcji na raz – matki, żony, partnerki, kobiety pracującej itp. – zasiadanie w kręgu jest tym bardziej nam potrzebne, aby przywrócić harmonię i zanurzyć się w kobiecości. Mieć tylko czas dla siebie, odetchnąć i nabrać pozytywnej energii. W kręgu nie jesteśmy oceniane, krytykowane, nie ma doradzania, jest wysłuchanie i uważność, kobiety są akceptowane, takie jakie są, nikt ani nic nie jest wykluczane, odrzucane,

W bezpiecznej przestrzeni, to co ma być powiedziane, jest powiedziane, nic nie wychodzi poza krąg,

Święte słowa co się wydarzyło w Las Vegas, Zostaje w Las Vegas 😊

ZNACZENIE KRĘGU:
Krąg jest archetypem, symbolizującym równość i nieskończoność. W środku kręgu często ustawia się ołtarz pełen przedmiotów mocy takich jak: kryształy, świeca, żywe kwiaty, karty intuicyjne, zwierzęta mocy itp. Pozbawione jakiejkolwiek hierarchii siedzimy wszystkie w kręgu w jednakowej odległości od siebie i od centrum kręgu. Jedna z kobiet trzyma krąg i zabezpiecza w ten sposób przestrzeń. Przed zawiązaniem kręgu przestrzeń powinna być oczyszczona.

CO DAJE KRĄG KOBIET:
Dzięki takim spotkaniom możesz jeszcze bardziej zbliżyć do siebie, odkryć pragnienia swojego serca i poczuć swoją wewnętrzną moc. Jesteś otoczona siostrzanym wsparciem, nie ma oceniania. Jesteśmy autentyczne w pełni sobą, akceptujemy siebie, takie jakie jesteśmy. Ważne są bezpieczne i komfortowe warunki. Możesz być w pełni sobą, zdejmujemy maski, role, które w dzisiejszych czasach nakłada na nas społeczeństwo..

Sat Nam… Jestem prawdą