✨ Wyjątkowe spotkanie w Miejscu Mocy z Kobietami, które wiedzą i czują!
✨ Zatop się w swojej kobiecości, doświadczaj życia w tantryczny sposób, poczuj wsparcie kobiet, pozwól sobie na czuły i uważny dotyk Kamili…
Krąg odbędzie się w Miejscu, gdzie została potwierdzona bardzo silna energia naszej Matki Ziemi i Kosmosu. Osobliwość ta zlokalizowana jest w odległości zaledwie 50 metrów od Pałacu w Bałoszycach – w pałacowym parku. Czakram Bieli został dokładnie zbadany przez wybitną polską radiestetkę, mgr inż. Alicję Rospond.Według filozofii i mistyki hinduskiej jest to miejsce skoncentrowanej energii Ziemi i kosmosu. Współcześnie siłę emitowanej przez czakramy energii mierzy się za pomocą skali Bovisa. Według niej siła bałoszyckiego miejsca mocy została oceniona na ok. 120 000 – 150 000 jednostek. Dla porównania dodajmy, że przeciętny człowiek emituje energię równą ok. 6500 jednostek.

Pałac Bałoszyce

 

Naładuj baterie, swój wewnętrzny powerbank na kolejne miesiące, poruszaj swoją energię życiową, połącz się ze Swoją Wewnętrzną Dziką Kobietą, poczuj Jej Moc w Sobie. Tańcz i śmiej się, doświadczaj życia!

Ten weekend da Ci:

✨ wyciszenie
✨wielką dawkę energii życiowej
✨ zadowolone, zrelaksowane ciało, szczęśliwą duszę, wyciszony umysł
✨nowe znajomości
✨ rozwój, poszerzanie świadomości
✨ powrót do korzeni, połączenie ze swoim plemieniem
i kontakt z naturą,
✨czucie siebie, innych, przestrzeni

 W programie:

✨ warsztat rozwojowy,
✨ krąg kobiet w miejscu Mocy
✨ urodzinowe ognisko
✨ poranna gimnastyka, taniec intuicyjny
✨ w cenie masaż mana lomi 60 min Kamili Kułak
✨ kontakt z końmi (stadnina na terenie pałacu)

Plan

piątek start 14 godz
otwarcie kręgu – czas na masaż
kolacja
czas na masaż
sobota 21/08:
medytacja dynamiczna*
śniadanie
warsztat w miejscu mocy
obiad
czas wolny – czas na masaż
18 kolacja
ognisko z urodzinową fiestą
niedziela 22/08
8 poranna dawka ruchu * / ew. czas na masaż
9 śniadanie
10.30 -12 krąg kobiet – zamknięcie
wymeldowanie do 12
*zajęcia poranne nie są obowiązkowe

Inwestycja

Early birds do 03/08 cena 780 PLN
potem 880 PLN
O zapisie decyduje wpłata bezzwrotnego zadatku w ciągu 4 dni od zapisania w wysokości 400 zł na nr konta:
80 1050 1924 1000 0097 3727 7823 Marta Skrok
W tytule przelewu: imię i nazwisko, warsztaty 20-22/08/21
reszta na tydzień przed wyjazdem (do 13/08/2021)

✨ max 11 miejsc – pokoje 2 osobowe z WC,
✨ dopłata do pokoju 1- osobowego 100 zł
✨możesz zabrać córkę, niech od młodych lat wchodzi w kobiece kręgi.
✨dla osób spoza stolicy, jest możliwość przejazdu ze mną z Warszawy

Rekomendacje

Piękna intencja spotkania kobiet w różnym wieku, w pięknym miejscu, w otoczeniu przyrody, ciszy i dużej przestrzeni. Czułam się zaopiekowana pod każdym względem. Nasza Czuła Przewodniczka duchowa dbała o nasze ciało i ducha. Otrzymałam wsparcie, uważność i czułość od wszystkich kobiet z kręgu. Wypełniona radością i miłością wypatruję następnych wyjazdów i spotkań wzmacniających kobiecą energię 🙂

MIŁOŚĆ - Ewa

Serdecznie polecam udział w wyjazdowych warsztatach rozwojowych, organizowanych przez Martę. Tworzona przez nią atmosfera jest niesamowita – pełna lekkości, kluczowego słowa w tworzonej przez nią marce. Będą potrafić się na nich odnaleźć zarówno młode uczestniczki, dojrzałe, jak i te starsze, z bagażem doświadczeń. Zarówno te szukające swojego miejsca w świecie, jak i te, które już je znalazły. Odnajdą na nich wsparcie, radość i tę właśnie wspomnianą już – lekkość.

WDZIĘCZNOŚĆ - Joanna

Marta stworzyła cudowną przestrzeń dla kobiet, pełną uważności, miłości i lekkości, w której mogłam spotkać się sama ze sobą i pozwolić sobie na siebie samą – dokładnie taką jaka jestem. Dziękuję z całego serca!

WIDZIĘCZNOŚĆ - Ewelina

Wszystkie moje oczekiwania co do wypoczynku, złapania równowagi, dobrej zabawy, nabrania mocy własnej zostały spełnione.

RÓWNOWAGA - Beata

Cudowny czas w pięknym miejscu, w gronie wspierających kobiet. Marta jako nasza Przewodniczka stanęła na wysokości zadania. To był fantastyczny czas na zatrzymanie, wgląd w siebie, odpoczynek. Polecam wszystkim osobom, które czują, że żyją w zbyt dużym pędzie. Czułam się swobodnie gdyż zajęcia były proponowane bez żadnego przymusu Według mnie idealny balans pomiędzy warsztatami , a czasem wolnym

WDZIĘCZNOŚĆ - Agata

MARTA SKROK

Przewodniczka łagodności i czuła Towarzyszka ❤ Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową. Z zaufaniem kroczy ścieżką serca, nawołując inne kobiety do “Życia w lekkości”. Jest przy tym uziemiona i osadzona w realiach życia. Energetyczna a jednocześnie spokojna. Wierzy, że człowiek pomagając sobie, zmienia i naprawia cały świat. Wierzy, że uśmiech i działanie z poziomu serca ma nieograniczoną moc. Właścicielka marki Życie w lekkości. Przewodniczka lekkości i łagodności, organizatorka wielu warsztatów (m.in. Dom Kultury Dzielnicy Bemowo), Trenerka metody GOŚC -GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia oraz absolwentka kursu MBSR mindfulness. Ambasadorka Tantra Woman Poland. Na ścieżce tantrycznej, w trakcie nauki i certyfikacji True Tantra School u Ananda Rudry. Mentorka w Szkole Liderek. Uwielbia taniec, tantrę, jogę kundalini, śpiew i medytacje. Czyta kroniki Akaszy. Uzdrawia przez masaże ajurwedyjskie głowy. Lightworker, czarodziejka, szamańska, tantryczna kobieta.

KAMILA KUŁAK

Od 2015 roku terapeuta masażu Mana lomi wg dr Maka’ala Yates rdzennego kahuny z Hawajów (mana-siła życiowa-life force).
Wykonuje też Świątynny Tantryczny Masaż Lemuriański od Arya Tara (Dom Tantry), autorskie rytuały szamańsko-tantryczne i sesje uzdrawiania tantrycznego na w pełni ubranej osobie wg Ananda Rudry (True Tantra). Od 2014 roku praktykowała medytację i praktyki szamańskie powiększające siłę życiową wg przedbuddyjskiej tradycji Bon. Studiuje naturopatię i terapię czaszkowo-krzyżową w ujęciu biodynamicznym w Europejskim Centrum Terapii we Wrocławiu. W Warszawie współpracuję z Drzewem życia Moniki Mooni Popowicz, gdzie wykonuję masaże i prowadzi cotygodniową autorską praktykę tańca intuicyjnego dla kobiet połączoną z technikami oddechowymi i prowadzoną medytacją w ruchu – Shakti taniec.